O nas

Męczy cię przeziębienie? Masz kaszel, ciągle ciągasz nosem, czujesz się rozbity i osłabiony?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

NaPrzeziebienie.pl to JEDYNY serwis w Polsce całkowicie poświęcony przeziębieniu oraz sposobom leczenia tej choroby. Agreguje wiedzę ludową, znaną dzięki naszym mamom i babciom, a także nowe odkrycia naukowe i nowoczesne sposoby radzenia sobie z przeziębieniem.

Piszemy krótko i na temat bez zbędnych wstępów i ozdobników. Opieramy się na domowych przepisach, w czym wspiera nas nasza Babcia Jadzia. Bazujemy także na literaturze medycznej i opiniach fachowców.

Stale się rozwijamy, w efekcie czego serwis poświęcony tylko domowym sposobom na przeziębienie rozrósł się do postaci, jaką widzisz obecnie.

Znajdziesz u nas pełny opis choroby, domowe sposoby na przeziębienie, porady jak leczyć przeziębienie u dzieci i kobiet w ciąży oraz katalog leków na przeziębienie.

Mamy nadzieję, że wśród wszystkich zebranych sposobów na przeziębienie, znajdziesz te, które na Ciebie działają najlepiej. Jednocześnie pamiętaj, że porady przeczytane na naszej stronie NIE SĄ poradą lekarską i nie zastąpią wizyty u lekarza.