Regulamin

I. Podstawowe definicje.

  1. Serwis – witryna naprzeziebienie.pl.
  2. Użytkownik – osoba odwiedzająca serwis naprzeziebienie.pl.

II. Zasady ogólne.

  1. Niniejszy regulamin dotyczy korzystania z bezpłatnego serwisu naprzeziebienie.pl. Informacje dotyczące prywatnych danych o użytkownikach korzystających z Serwisu znajdują się w Polityce Prywatności.
  2. Wydawcą i właścicielem Serwisu jest firma BESTINWEB, z siedzibą przy ul. Koszykowej 60/62 lok. 43, 00-672 Warszawa.
  3. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności Serwisu.
  4. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym momencie. Zmiany te mogą wynikać ze zmian zakresu usług oferowanych przez Serwis.

III. Linki zewnętrzne.

Na Serwisie istnieje możliwość pojawienia się przekierowań graficznych i tekstowych do stron zewnętrznych. Serwis naprzeziebienie.pl nie odpowiada za treści, regulamin czy politykę prywatności tych witryn. Publikowanie przekierowań tekstowych czy graficznych nie jest jednoznaczne z rekomendowaniem treści, produktów, czy usług proponowanych na stronie, do której kieruje tekst czy grafika. Serwis nie bierze żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z użytkowania stron, produktów, czy usług, do których kierują przekierowania pojawiające się na Serwisie.

IV. Wyłączenie odpowiedzialności.

Artykuły publikowane w Serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny, nie konsultacyjny. Serwis dokłada wszelkich starań by publikowane treści były możliwie najrzetelniejsze. Jednak decyzja o sposobie leczenia i możliwości zastosowania opisanych metod spoczywa na Użytkowniku, który powinien uprzednio skonsultować się z lekarzem. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za nieskuteczność publikowanych rad czy szkody wynikające z faktu korzystania z tych rad przez Użytkowników. Serwis nie odpowiada za treści i formę zamieszczonych reklam.

V. Prawa autorskie.

Korzystanie z Serwisu nie nadaje Użytkownikowi jakichkolwiek praw do materiałów w nim zawartych w sposób inny niż określony Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Zabrania się w szczególności kopiowania i udostępniania treści i materiałów publikowanych w Serwisie w sposób niezgodny z ustawą.