Gripex® HotActiv

Źródło: gripex.pl
Proszek do sporządzania roztworu doustnego Gripex® HotActiv.
Na dolegliwości: Ból gardła, Ból głowy, Ból mięśni, Gorączka, Katar
Producent: USP Zdrowie
Opis producenta
Składniki Gripex® HotActiv zwalczają objawy przeziębienia i grypy:
- paracetamol likwiduje stan podgorączkowy, gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom – bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe,
- fenylefryna usuwa obrzęk błony śluzowej nosa, dzięki czemu udrożnia nos, hamuje katar i przywraca swobodę oddechu,
- witamina C wspiera układ odpornościowy organizmu.
Skład
Substancje czynne (1 saszetka):
- paracetamol 650 mg,
- kwas askorbowy 50 mg,
- fenylefryny chlorowodorek 10 mg;
Inne składniki:
- aspartam (E 951),
- sacharoza,
- kwas cytrynowy,
- sodu cytrynian,
- aromaty cytrynowe,
- potasu acesulfam (E 950),
- żółcień chinolinowa (E 104).